Ubytování

Ubytování v Hotelu Koliba – stylově vybavené pokoje a apartmán

V hotelu Koliba se nachází 35 plně vybavených pokojů s vlastním sociálním zázemím a dva velmi prostorné apartmány, které se skládají ze dvou samostatných pokojů a obývacího pokoje se sociálním zařízením.

Veškeré pokoje jsou vybaveny vším, aby se hosté cítili v našem hotelu jako doma. K dispozici je například bezplatné vysokorychlostní připojení na internet, TV a jiné.

  • check in 15:00-19:30, Check out do 10:00. Pozdní check in a check out za poplatek 200 Kč
  • možnost přiobjednání přistýlky
  • domácí mazlíčci jsou na hotelu povoleni (za poplatek)
  • všechny dvoulůžkové pokoje je možné uspořádat jako single (jednolůžkové), twin (dvoulůžkové s lůžky od sebe) / double (dvoulůžkové s manželskou postelí)
3D prohlídka jednoho z pokojů.

V Litoměřicích a okolí se určitě nudit nebudete. Návod jak trávit volný čas naleznete na našem webu.

služba cena
1 lůžkový pokoj 900 Kč
2 lůžkový pokoj 1400 Kč
3 lůžkový pokoj 2000 Kč
apartmán 2800 Kč
Rautová snídaně (studená, teplá, sladká část)
150 Kč/osoba
Parkovánízdarma
  • dítě do 3 let zdarma
  • dítě do 7 let 300 Kč
  • pes 300 Kč
  • dětská postýlka za příplatek 200 Kč
Ukázka pokoje

Na základě zkvalitnění služeb pro naše hosty nabízíme možnost zakoupení pobytu na fakturu dle požadavků Vašeho zaměstnavatele, tak abyste mohli čerpat příspěvek na FKSP.

Storno podmínky ze strany ubytovatele

Ubytovatel je oprávněn kdykoliv uplatnit vůči Objednateli storno. Dojde-li ke stornu ze strany Ubytovatele v době delší než 5 dnů před dohodnutým začátkem pobytu, nemá druhá strana právo na náhradu vzniklé škody či případných dodatečně vzniklých nákladů v souvislosti s náhradním ubytováním těchto osob.

Za okolnost vylučující odpovědnost Ubytovatele za vznik škody Objednateli se považuje i skutečnost, že ze strany Ubytovatele dojde vůči Objednateli ke stornu v době delší než 6 dnů (včetně) před dohodnutým začátkem pobytu.

Nebude-li možno ze zákonných důvodů nebo z důvodů výslovně dohodnutých mezi Ubytovatelem a Objednatelem postupovat dle bodu 4.1, pak platí, že Ubytovatel odpovídá za případnou škodu maximálně do částky 2.000 Kč nebo do částky ve výši 1/20 skutečně vzniklé škody – použije se přitom ta částka, která je pro oprávněnou stranu vyšší. Ušlý zisk se nehradí v žádném případě.

Váš E-mail: